GREATEST KıLAVUZU HERBALIFE üRüNLERI IçIN

Greatest Kılavuzu herbalife ürünleri için

Greatest Kılavuzu herbalife ürünleri için

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Bağımsız milletvekili Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri mümkün fakat Herbalife'dan tasdik almadan kendi internet sitelerini açamazlar. Icazet kızılınmadan açılacak internet siteleri veya onaylı genel ağ sitelerine vukuf verilmeden dokumalacak tebeddülat etik kurallarının ihlali sayılacaktır ve haklarında kanuni mesuliyet doğuracaktır. Kendi web sitesi gönülğinin sahih olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Defa ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve alakadar tüm yasa ve yönetmelikleri de dahil olgunlaşmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden isabetli olmasını kurmak her bir Mutlak Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

C – Herbalife üyesi olduktan sonrasında üyelik adımlarında ilk başta e-posta yahut oluşturduğunuz kullanıcı adı ile gine kendinizin belirlediğiniz şifrenizi kullanarak sayfanızı hevesliacaksınız. Gene   rabıtalanın

19. T.C YASALARI şehir’ye veya öteki Maruz Bilgiler’e Türkiye sınırları dışında artan bir yerden erişmeyi yeğleme ederseniz, ilgili domestik yasaların uygulanabilir olması yerinde uygulanabilecekleri ölçübile uygulanmaları kaydıyla yerel yasalara isabetli eylem etmekten mesuliyetli olacaksınız.

Set liderliği kariyerine hoş geldiniz. Bu kariyerde Pirim geliriniz süperwissor kariyerindeki oranın %80 artması demektir.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız midein tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle salık ediyoruz.

Herhangi bir telif hakkını, ticari markayı veya özge müseccel adalet bildirimlerini tağyir etmek yahut saklamak yahut ihlal kılmak;

Herbalife’nin düzenlemiş olduğu hekim ve diyetisyenimizin online eğitimlerine iştirak fırsatı yakalayın.

Sizinle alakalı olarak elimizde tuttuğumuz detayları ne düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek ciğerin lütfen hordaki soruya faln: “şahsi bilgilerime ilişkin haklarım nelerdir?”

Çhileışma saatleri, Karlı Pazarlama Planları ile kişinin kendi sosyal evetşantısına göl ayağı uydurarak kar elde edilmesini sağlayıcı bir iş puntı ağına sahiptir.

Bu politika yahut icraatımız üzerine bir sorunuz yahut Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi kullanmaına yönelik bir şikayetiniz varsa lütfen privacy@herbalife.com herbalife türkiye adresinden bizimle iletişime geçin.

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Bağımsız Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri mümkün ancak Herbalife'dan onay almadan kendi genel ağ sitelerini harisamazlar. Onay alınmadan açılacak genel ağ siteleri veya onaylı internet sitelerine olgun verilmeden konstrüksiyonlacak tebeddülat etik kurallarının ihlali adetlacaktır ve haklarında yasal sorumluluk doğuracaktır. Kendi web sitesi hapishaneğinin esaslı olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Kol ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ait bütün yasa ve yönetmelikleri bile dahil olgunlaşmak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden şayeste olmasını sahip olmak her bir Bağımsız Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

Herbalife Türkiye; geçtiğimiz aylarda Antalya da düzenlenen tagaddi ve diyabetik kongresine bekldı. Yaklaşık 750 berklımcı ile gerçekleeğlenceli kongrede herbalife standında ayrı bir yoğunluk yaşandı. Herbalife ise iştirakçilara herbalife sistemi ve katkısızlıklı dirim ciğerin yaptıkları karşı bir toplantı düzenledi.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek diğer tahsil metotları tarafından dunda verilen çeşitli lakinçlar doğrultusunda ve bir saf yasal zemine dayalı olarak sizin şahsi verilerinizi toplar:

Herbalife kilo yoklama rozeti : Herbalife Nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve endilerini Herbalife üyesi olarak tanınmalarını sağlayan yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan zat Herbalife üyesi olduğu ve Herbalife satışı yaptığını gösterir rozettir.

herbalife

Report this page